מי אנחנו

מערכת מתקדמת לרואי חשבון

SUMMA היא מערכת חדשנית המבצעת את מירב המשימות היומיומיות של רואה החשבון באופן אוטומטי. המערכת מחוללת מהפכה בסדרי העבודה של רואה החשבון בתחום הביקורת, הנהלת החשבונות, דוחות המס, הצהרות ההון, ניהול המשרד ועוד. התוכנה חוסכת לרואה החשבון את המשימות הטכניות, את עבודת הניירת ואת הפעולות הידניות ובכך חוסכת זמן וכסף. המערכת מבצעת את הפעולות הטכניות ומתירה לרואה החשבון את היכולת לפקח ולבקר על פעילות משרדו באופן כולל ומקיף. עם SUMMA תהפוך את פעילות משרדך למהירה, יעילה, מדויקת, מאובטחת, שיטתית, חדשנית וטכנולוגית יותר, באופן שייפתח במפני משרדך אפשרויות חדשות ומרגשות. 

computers

המערכת מאושרת על-ידי רשות המיסים ומותאמת באופן מלא לתקני הביקורת, החשבונאות והמיסים המקובלים בישראל

איך זה עובד?

SUMMA תוכננה כדי להפוך את כל הפעולות של רואה החשבון להיות מנוהלות תחת מערכת אחת עם יתרונות ייחודיים. עבור כל שיטות העבודה המיושנות המערכת מציעה אפשרויות מהפכניות חדשות.

SUMMA פירושו תיאור מקיף של דיסציפלינה נתונה, המשחרר אותה מהמבנה שבעלי הסמכות העניקו לה בעבר
מלטינית, נסים ניקולאס טאלב

הצוות המפתח

רועי כץ

מייסד ומנכ"ל

"המחר שייך לרואי החשבון שיפגינו חשיבה ועומק ויפסיקו לבזבז משאבים על פעולות טכניות"

רואה חשבון בעל התמחות מיוחדת בביקורת חשבונות. רועי מחזיק בתואר ראשון בהצטיינות יתרה בחשבונאות ובתוכנית "אמירים" למצטיינים ובתואר שני בהצטיינות יתרה במנהל עסקים בהתמחות מורחבת במימון, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כסטודנט לתואר שלישי (דוקטורט) בחשבונאות-מימון רועי פרסם מאמרים בביטאון רואה החשבון ובעיתונות הכלכלית בישראל. מתמחה בהכנת סטודנטים למבחני מועצת רואי חשבון בביקורת חשבונות ובעיות ביקורת מיוחדות. מרצה בכיר בחשבונאות במוסדות אקדמאיים רבים ברחבי הארץ. רועי הינו חבר בוועדה לתקני ביקורת ונוהלי ביקורת של לשכת רואי חשבון בישראל והשתתף בכנסים מקצועיים של הלשכה כמרצה מומחה לביקורת חשבונות. לרועי ניסיון עשיר בביקורת חשבונות בפרקטיקה, בניהול כספים של חברה ציבורית ובביקורת פנים.

ד"ר דן סער

מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות  (CTO)

"כיום הטכנולוגיה נמצאת בכל מקום, בטלפונים, במכוניות ואפילו בבגדים שלנו. לא ייתכן שהיא לא תחלחל למגזר העסקי שם היא יכולה לחולל את האימפקט המשמעותי ביותר. אנו משתמשים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר על מנת לעזור לכם לנהל את העסק בקלות"

דן סער

מומחה לאוטומציה ויעילות תפעולית אשר לו כמעט עשרים שנות ניסיון במגזר העסקי בתפקידי ניהול בכירים במוסדות פיננסיים ובעסקים בתחום שוק ההון והחדשנות הטכנולוגית.

בתפקידיו השונים תמיד שם דגש על שיפור ביצועים ומקסום הפוטנציאל הטמון בפעילות העסקית ובכל עובד ועובד. במקביל, במסגרת הקריירה הענפה שלו היה אחראי לתכנון, פיתוח ומימוש מערכות מובילות שמשמשות כיום את הארגונים המובילים בישראל ביניהם בנקים וחברות ביטוח.

רואה חשבון בעל תואר שלישי במימון מאוניברסיטת חיפה אשר פרסם מספר רב של מאמרים שזכו לציטוטים בז'ורנלים כלכליים. כיום הוא גם ממשיך לייעץ בתחום החדשנות הטכנולוגית לארגונים המובילים במשק.

דן סער
משמעות השם SUMMA

ה-SUMMA הוא ספרו של לוקה פאצ'ולי אשר חובר בוונציה בתקופת הרנסאנס. הספר כלל את הניסוח הראשון של מערכת חשבונאית בשם "הנהלת חשבונות כפולה" אשר שימשה את סוחרי ונציה. לוקה פא'צולי תיאר ב-SUMMA את השימוש בהנהלת החשבונות והזהיר שאל לו לאדם לישון בלילה בטרם כל החשבונות מאוזנים. בספר הוצעה לראשונה שיטת מאזן הבוחן ככלי להוכחה כי החשבונות (דוגמת חייבים, מלאי, הון עצמי וכדומה) אכן מאוזנים. למרות שפאצ'ולי ניסח את השיטה, ולא ממש המציא אותה, הוא נחשב בעיני רבים כאבי החשבונאות וראיית החשבון. השיטה אותה פרסם בספרו SUMMA משמשת עד ימינו את רואי החשבון ומנהלי החשבונות.
(ויקיפדיה)

Source: Stockholms Universitetsbibliotek from Stockholm, Sweden – Titelbladet till "Summa de arithmetica…"

הרומביקובוקטהדרון

לאונרדו דה וינצ'י, איש האשכולות מגדולי אמני הרנסאנס, אייר את ספריו של לוקה פאצ'ולי ובפרט את איורי הפאונים המשוכללים בזמן שקיבל שיעורים במתמטיקה מפאצ'ולי. איוריו של לאונרדו היו כנראה הציורים הראשונים בתלת מימד של הפאונים הללו בצורה שלדית שאפשרו הבחנה טובה בין קדימה לאחורה.

(ויקיפדיה)