הכירו את SUMMA

מרואי חשבון לרואי החשבון
של המחר

מרואי חשבון לרואי החשבון של המחר

SUMMA פותחה באופן מלא על ידי רואי חשבון עם ניסיון מקצועי ורקע בתחום, מתוך הבנה כי שיטות העבודה הנוכחיות במשרדים פוגעות ביכולת לתת שירות ללקוח הסופי; מרחיקות כוח אדם איכותי מהמקצוע; ושוחקות את העובדים בתחום אשר ממשיכים לפעול בשגרת יומם כאילו איננו חיים בסטארט אפ ניישן.

התוכנות של היום אינן עובדות עבורנו
הן מעבידות אותנו

האם לא נמאס לכם לגלגל ניירות עבודה; להקליד טפסים ממוחשבים חזרה למחשב; להעביר מידע מתוכנה לתוכנה; לחפש תבנית מוצלחת של קובץ וורד או אקסל; למלא את המשרד בניירת אינסופית; לעסוק במשך שעות בהדפסות, צילומים ותיוקים של נייר; ובאופן כללי, לשמש כפקידים במקום למלא את יעודכם? בואו נודה באמת, השימוש בריבוי של תוכנות שונות הופך אותנו לעבדים של התוכנות. הגיע הזמן להפוך את היוצרות. הגיע הזמן ל-SUMMA!

תחייה מחדש למקצוע שלנו

אנו מאמינים שרואי חשבון צריכים לעסוק אך ורק בפעולות שאין בימינו מחשב או רובוט שיוכל לעשות במקומם – הפעלת הראש ושימוש בידע מקצועי לטובת לקוחותינו. על כן בנינו תוכנה מהפכנית שבכוחה לבצע את כל שרשרת הערך של הפעולות הטכניות הנהוגות במקצוע באופן אוטומטי וללא מגע יד אדם. התוכנה חוסכת עד כ-80% משעות האדם במחלקת הביקורת והמיסים במשרדי רואי חשבון ויועצי מס – באחריות.

ISL

ציות ותאימות מלאה לכללים
המקובלים בישראל

אנו גאים להציג תוכנה המותאמת באופן מלא לכללי החשבונאות, הביקורת והמיסים המקובלים בישראל. SUMMA מאפשרת עריכת דוחות כספיים לרבות ביאורים באופן התומך בעמידה בכל הדרישות של כללי החשבונאות הנהוגים בארץ. בשלב הביקורת, ניירות העבודה נערכים אוטומטית בהתאם לדרישות תקני הביקורת המקובלים בישראל. דוחות המס נערכים תוך אופטימיזציה מלאה לפי חוקי המס הרלוונטיים ומאפשרים לכם שקט נפשי ורמה מקצועית חסרת פשרות.

ניהול המשרד מעולם לא היה אפקטיבי יותר

בזכות העובדה שכל שרשרת הערך והעבודה של המשרד מוטמעים בתוך תוכנה הוליסטית אחת, SUMMA מאפשרת ניהול ושליטה חסרת תחרות במצב התיקים והעובדים במשרד. הגיע הזמן להפיק את המיטב מעובדים מלאי תשוקה, עניין ואתגר אשר מפעילים את כשרונם ונמדדים באופן מדוייק.